HAKKIMIZDA

1989 Yılında Eyyüp Menderes tarafından kurulan firmamız ağaç işleme makinaları sektöründe hizmet vermektedir.Bu sektörde bilinen ve süregelen bir kaliteyi temsil eden bir firma olma çabası içindeyiz.

Çalışmalarımız 5 ve 6 işlemli profil makinaları, 2-3-4 çizmeli tomruk biçme arabalı makinaları ,yonga talaş makinaları (Kapasite isteğe bağlı), hidrolik markol makinaları imalatıdır. Talaş makinası ülkemizde ilk defa firmamız tarafından imal edilmiştir.

Şuan İran , Romanya , Makedonya, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Sri Lanka, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Irak ve İsrail’de  çalışan makinalarımız mevcuttur.

YAVUZ MAKİNA Geniş ürün yelpazesi, teknik servisi, montaj ve satış sonrası bakım servisleri ile tüm makine gruplarının sorunsuz çalışması için çözümler üretir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişim bilinciyle , kaliteli ve verimli üretim anlayışını, kuruluş çalışanları ve müşterilerine benimseten yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini  sağlayan sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.Kaliteden ödün vermeksizin, teknolojinin sağlamış olduğu bütün imkanları kullanarak, güvenliği hiçbir zaman elden bırakmamak şartıyla kaliteli ve uzman personeliyle ağaç işleme makinaları pazarında üst sıralarda yer almaktır.

Misyonumuz

Ağaç işleme makinaları imalat sektöründe ; mevcudiyetindeki tüm kaynaklarını ülke ekonomisine ve sanayide bereket zihniyetine dönüştürerek , katma değeri yüksek ve inovatif ürünler üretmek ,  kurumsal , ticari değerlere saygılı organizasyonunu küresel platforma sunarak dürüstlük ilkesiyle son derece güvenli ve verimli teknolojilerle değişime yön vermek.

Güvenilirlik

Şirket içinde ve dışında bütün ilişkilerimizde en önde gelen değerimiz, dürüstlüktür. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki; sektörde emin adımlarla ilerleyebilmemiz için çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenini fazlasıyla sağlamalıyız. Biz bunu sağladık ve korumak için de titiz bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dürüst ve şeffaf olmanın her zaman kazandırdığına inanıyoruz.

Sorumluluk

Yavuz Makina olarak sattığımız ürün ve hizmetlerin satış sonrası desteğinde sorumluluğumuzun büyük olduğunun bilincindeyiz. Sorumluluk, ciddiyeti o da beraberinde güveni doğurmaktadır. Bu çerçevede taahhütlerin yerine getirilmesi sorumluluğun ilk ve en önemli maddesi olmaktadır.

Başarıya Odaklı Değişim

Türkiye’deki ve dünyadaki değişimleri takip edip gerekli olanlarına uyum sağlamayı ilke edindik. Kadromuzu da değişime açık insanlardan oluşturmaktayız.

Sürekli Gelişme

Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ediyor ve bu gelişmelerin uygun olanlarını müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Sürekli gelişme fikri esneklik anlayışımızın temelidir. Altyapımızı ve bilgilerimizi sürekli geliştirmekteyiz.

http://www.yavuzmakina.com.tr/http://www.yavuzmakina.com.tr/